SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo

XTAR OVER 4 SLIM 4A inteligentá rýchlonabíjačka

Cena 59.90
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 49.92
Výrobca: XTAR
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

XTAR OVER 4 SLIM 4A inteligentá rýchlonabíjačka

Modelom Over 4 Slim, predstavuje Xtar jednu z najrýchlejších a najsilnejších nabíjačiek na trhu! Nabíjanie sa uskutočňuje v dvoch šachtách s nabíjacím prúdom až 4A. To umožňuje nabíjačke Xtar Over úplne nabiť 2x Li-ion akumulátory vo veľmi krátkom čase. Ako bezpečnostné opatrenie Xtar Over 4 Slim trvale monitoruje napätie a teplotu akumulátorov, aby bolo možné automaticky znížiť nabíjací prúd, ak je to potrebné. K dispozícii sú celkovo 3 voliteľné nabíjacie prúdy: 1A, 2A a plné 4A. Akonáhle je akumulátor vložený do nabíjačky, Xtar Over Slim najskôr meria vnútorný odpor akumulátora a potom vyberie automaticky vhodný nabíjací prúd. Táto predvoľba sa môže nastaviť manuálne pre každú šachtu zvlášť, pomocou spínačov pod displejom. Na displeji zobrazuje Over 4 Slim vždy aktuálne napätie vo voltoch, počas celej doby nabíjania. O4S navyše zobrazuje aktuálne zvolený nabíjací prúd na slot, priebeh nabíjania v percentách a aktuálnu teplotu akumulátora. Interný odpor sa zobrazí niekoľko sekúnd po vložení akumulátora, striedaný s priebehom nabíjania. Dve dodatočné stavové LED diódy poskytujú informácie o stave nabíjačky. Okrem toho má Xtar Over 4 Slim 2x USB výstupy (5V 2.4A), ktoré dokážu nabíjať až dve mobilné zariadenia. Xtar Over 4 Slim je napájaný silným napájacím zdrojom 12V 4A. K dispozícii je výkonný napájací zdroj s pripájacím káblom. Nasledujúce typy Li-ion akumulátorov je možné použiť s modelom Xtar Over 4 Slim: Li-Ion IMR, INR, ICR (nominálne 3,6 / 3,7V) až do 4,2V vo veľkostiach: 18650, 18700, 20700, 21700, 25000, 26500, 26650. Dbajte na maximálny nabíjací prúd v údajovej lište displeja nabíjaných akumulátorov. Je to skvelá nabíjačka, ktorá ponúka nabíjací prúd až 4A, nabíjanie doteraz este nebolo také rýchle!

 

Popis produktu: 

 • Dve nezávislé pozície: Pre nabíjanie je možné dobíjať jeden alebo dva akumulátory, rôzne vybité a rôznych druhov
 • Nabíjací algoritmus: CC, CV
 • Nabíjací prúd: 1A, 2A, 4A a USB výstup 2,4A
 • Zobrazenie na displeji: Nabíjací prúd, aktuálna voltáž, priebeh nabíjania v percentách, aktuálna teplotu akumulátora, interný odpor (pri vložení aku.)  
 • Nabíjanie je kontrolované mikroprocesorom a vypína sa automaticky po dobití akumulátoru 
 • Podporované akumulátory: Li-Ion IMR, INR, ICR (nominálne 3,6 / 3,7V) až do 4,2V vo veľkostiach: 18650, 18700, 20700, 21700, 25000, 26500, 26650
 • Ochrana: Proti opačnému vloženiu akumulátorov, skratu, prebitiu
 • Nabíjací prúd sa automaticky mení, možnosť aj manuálnej zmeny
 • Prevádzková teplota 0 ~ 40°C
 • Vstupné napätie/ prúd: DC 12V 4A
 • Výstupný prúd (nabíjaci prúd): 1A - 4A CC: 1000mAh x 2 - 4000mAh x 2
 • Vypínacie napätie nabíjania: Li-Ion 4,2V
 • Rozmery: 14,9 x 7,5 x 3,3 cm
 • Váha nabíjačky 173g (bez akumulátora/ batérie)

 

Obsah balenia:

Nabíjačka, napájací zdroj na 230V, el. šnúra na 230V, manuál.

 

Ovládanie:
Nabíjačka sa ovláda plne automaticky. Pripojte napájací kábel z el. zdroja do nabíjačky. Spojte kabeláž s el. zdrojom a koniec s vidlicou pripojte do el. siete. LCD displej sa rozsvieti. Po vložení akumulátora do nabíjačky sa na displeji zobrazia aktuálne hodnoty akumulátora a začne sa nabíjať. Po nabití akumulátora nabíjačka ukončí nabíjanie. Akumulátor môžete vybrať z nabíjačky a používať. Po ukončení nabíjania odpojte USB kábel z rozhrania. Nabíjací prúd 1A, 2A, 4A je možné meniť aj manuálne, pomocou stláčania tlačidiel CH1 a CH2 pre každú šachtu zvlášť. Je však potrebé kontrolovať na displeji teplotu akumulátora pri manuálnom nastavení vysokého nabíjacieho prúdu.  
Nabíjanie cez 2x USB port:
Pripojte zariadenie do jedného z dvojice USB výstupov, ktoré chcete dobíjať napr. mobilný telefón. Nabíjačka sa automaticky spustí a začne dobíjať zariadenie, zobrazené svietením USB1, alebo USB2 symbolu na displeji. Súčasne popri nabíjaní cez USB, môžete nabíjať aj akumulátory v nabíjačke.
 
Upozornenie:
Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory. Pri dosiahnutí 4,2V, treba akumulátor vybrať z nabíjačky, aby nedošlo k prehrievaniu a prebitiu akumulátora. Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných LED na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvádzané v návode na použitie. Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené.