Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


Svietidlo na bicykel (zadné) KLARUS TL1-USB nabíjatelné

Cena 13.90
Dostupnosť: na objednávku, dostupné od 30.7.
Cena bez DPH: 11.58
Kód produktu: BIKEZADKLARUSTL1
Výrobca: Klarus
Záručná doba: 5 rokov
KS

Zadné svietidlo na bicykel KLARUS TL1 - USB nabíjatelné

Pokiaľ sa jedná o zadné svetlo na bicykel, Klarus TL1 je tou správnou voľbou. Zadné bicyklové svetlo TL1 je osadené 25 vysoko žiarivými LED s maximálnym výstupom 20 lumenov a svetlo je vysoko viditeľné už z veľkej vzdialenosti. Má tri svetelné režimy: Vysoké, Stredné, Nízke svietenie a tri zábleskové režimy: Pomalé blikanie, Stredne rýchle blikanie a STROBE. TL1 je hmotnostne ľahké svetlo, pretože je vyrobené s tvrdeného ABS plastu a ľahko ho je i pripojiť cez USB kábel na nabitie vstavaného akumulátora s kapacitou 500mAh 3,7V. Vďaka tomuto zadnému svetlu, budú ostatný okolo vás vždy vedieť o vašej prítomnosti na ceste. Je skvelé pre nočnú jazdu! Má vodeodolný štandard IPX-6. Vďaka priloženej nastavitelnej montáži je pripevnenie možné a svietidla na bicykel možné bez použitia náradia. Hlava montáže je náklopná o 60 stupňov, čiže sa dá nastaviť uhol v akom bude svietidlo svietiť. Svetlo je na nej možné pripnúť zvisle aj vodorovne. Klarus TK1 je praktické zadné svetlo na bicykel s možnosťou nabíjania vstavaného akumulátora cez USB, čiže nepotrebujete kupovať žiadne iné akumulátory/ batérie.

Parametre:

Použitá LED: 25x High brightness LED

Životnosť LED: 50000hod.

Maximálny výstup LED: 20 lumenov

Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-Ion 500mAh 3,7V akumulátor

Počet režimov: 6 režimov - Svietenie 100%, 50%, 25%, Pomalé blikanie, Stredne rýchle blikanie a STROBE

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Materiál: ABS Plast

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Vode odolnosť: podľa štandardu IPX-6

Doba svietenia: Svietenie 100% (20lm - 6hod.), 50% (10lm - 12hod.), 25% (5lm - 24hod), Pomalé blikanie, Stredne rýchle blikanie a STROBE

Maximálna výdrž svietenia: 6hod. (max. výkon)  

Maximálna výdrž svietenia: 24hod. (min. výkon) 

Rozmery: 8,5 x 1,5 x 2,1cm 

Váha: 35g (so vstavaným akumulátorom) 

Obsah balenia:

Svietidlo, 1x O-gumená montáž na pripojenie k sedlovke priemer do 45mm, 1x vstavaný Li-Ion akumulátor 500mAh 3,7V, Micro USB káblik.

Ovládanie svietidla:

Svietidlo sa zapína spínačom na vrchnej strane svietidla a to stlačením spínača. Týmto spínačom sa prepínajú aj jednotlivé svetelné režimy a to jednoduchým stláčaním spínača. Vypnutie svetla nastane, keď podržíte spínač stlačený cca. 2sec. Vo vypnutom stave, podržaním spínača cca 2sec. prejdete do zábleskových režimov: Pomalé blikanie, Stredne rýchle blikanie a STROBE. Podržaním spínača cca 2sec. sa svietidlo vypne.

Nabíjanie:

Keď je akumulátor vo svietidle vybitý, pripojte priložený Micro USB kábel. Zo zadnej strany svietidla sa nachádza označená gumená krytka, ktorú treba odklopiť. Pod ňou sa nachádza Micro USB konektor, do ktorého vsuniete priložený Micro USB kábel a druhú stranu kábla zapojíte napr. do USB rozhrania PC. Začne sa nabíjanie vstavaného akumulátora, ktoré je signalizované svietením signalizačnej LED na červeno. Keď je akumulátor plne nabitý, signalizačná LED svieti na zeleno. Odpojte Micro USB kábel.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.