Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


Solárny Power Bank DOCA D-S8000 - 8000mAh

NOVINKA
Cena 39.90
Dostupnosť: na objednávku dostupné od 24.6.
Cena bez DPH: 33.25
Kód produktu: PB-DOCA-D-S8000
Výrobca: Doca
Záručná doba: -
KS

Solárny Power Bank DOCA D-S8000 - 8000mAh

Tento prenosný, kompaktný záložný zdroj energie a svietidlo v jednom DOCA D-S8000 je ideálny spôsob, ako zabezpečiť dostatok energie na cestách. Prispieva k tomu aj dostatočne veľký solárny panel, umiestnený na tele Power banku, vďaka ktorému je možné dobíjať vnútorný vstavaný akumulátor aj bez možnosti pripojenia k USB rozhraniu napr. PC. S kapacitou až 8000mAh a 2x USB nabíjacím výstupným portom, môžete nabiť akékoľvek dve micro USB zariadenia naraz. Power bank DOCA D-S8000 je osadený aj 20ks LED s bielym studeným odtieňom svetla, ktoré poskytujú 2 režimy svietenia a zábleskový režim SOS. Tieto režimy sú dobrou voľbou napr. pre kemping. Z vrchnej strany je dokonca umiestnená aj UV LED, pre rozpoznávanie pravosti bankoviek. Má schopnosť plne nabiť mobilný telefón, smartphone alebo dodá energiu vášmu tabletu. Vďaka zabudovanej LED indikácií máte prehľad o aktuálnom stave akumulátora v zdroji. Inteligentné obvody so vstavaným snímačom napätia a bezpečnostnými prvkami ochránia vaše zariadenie.

Vhodné pre: mobilné telefóny, smartphony, iPhone, iPad a zariadenia ktoré podporujú nabíjanie z USB - Navigácie, PDA, Mp3, Mp4 prehrávače... 

Parametre: 

Použitá LED: 20x High brightnes LED, 1x UV LED

Vstavaný akumulátor: Li-pol

Kapacita: 8000mAh 

Počet nabíjacích cyklov: 500

Počer režimov svietenia: 3 režimy - 100%, 50% a režim SOS

Vstupné napätie: DC 5V/ 2A

Výstupné napätie: 2x DC 5V/ 2,1A

Indikátor stavu akumulátora: Akumulátor (25-50-75-100%) 

Typ vstupného rozhrania: 2x USB => micro USB

LED indikátor: Aktuálny stav akumulátora, nabíjania

Ochrana: Proti prebitiu, vybitiu, preťaženiu, skratu, vode, pádu, prachu 

Farba tela: Čierna, zelená

Rozmer: 14 × 7,5 x 1,7cm

Hmotnosť: 250g

Ovládanie:

Pripojte zariadenie napr. mobil, pomocou jedného konca kábla s micro USB koncovkou a druhú USB kocovku zapojte do jedného z dvoch USB rozdraní Power banku DOCA, ktoré su umiestnené pod gumenými zelenými krytkami. Trojuholníkovým spínačom a jeho stlačením zapnite Power bank. Prebieha nabíjanie mobilu. Vybíjanie aj nabíjanie Power banku je signalizované 4x modrou indikačnou LED. Zapnutý stav zariadenia je signalizovaný svietením zelenej LED. V každej štvrtine z celkového modrého zobrazenia stavu akumulátora je jedna indikačná LED, ktorá zobrazuje aktuálny stav akumulátora Power banku. 

Funkcia svietenie: 20x LED sa zapína 2x posebe stlačením spínača v tvare trojuholníka. Prepínanie jednotlivých setelných režimov nastáva stláčaním spínača.

Režim UV LED: Zap./ vyp. tejto LED nastáva podržaním spínača v tvare trojuholníka na cca 2sec. 

Obsah balenia:

Power bank, micro USB kábel na nabíjanie, kovová karabínka na pripevnenie napr. za putko nohavíc.