Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


Nabíjateľná LED Čelovka PETZL Pixa 3R s výstupom 55 LM

Cena 115.000
Dostupnosť: vypredané
Typ batérii:
Nabíjateľná
Typ:
Pixa

Cena bez DPH: 95.833
Kód produktu: HLPETZLPIXA3R
Výrobca: Petzl
Záručná doba: 36 mesiacov
KS

LED Čelovka PETZL Pixa 3R s výstupom LED 55M

Čelovka Petzl PIXA 3R je to kompaktné nabíjacie čelové svietidlo pre každodenné používanie. Integrovaný dobíjací akumulátor ponúka užívateľom oproti klasickým batériám výhodu praktického dobíjania zo siete, ekonomické prevádzky a šetrenie životného prostredia. PIXA 3R umožnuje programovať si jednu z troch konfigurácií v závislosti na výkone, alebo doby svietenia. Tri konfigurácie svietenia:  "STANDARD": vyvážený pomer výkonu a doby svietenia, "MAX Autonomy": uprednostnená je doba svietenia (12h),  "MAX POWER": uprednostnený je výkon (55 lúmenov). 

Tri režimy svietenia:  Osvetlenie blízkeho okolia: široký kompaktný kužeľ,  Svietenie pre pohyb po pracovisku: zmiešané svetlo =široký kužeľ a zaostrený kužeľ,  Ďaleký dosvit: úzky zaostrený kužeľ silného svetla presvietenie do diaľky.  Konštantné regulované svietenie zaručí stále rovnaký výkon po celú dobu svietenia. Núdzová rezerva pri takmer úplnom vybití akumulátora-garantovaný dosvit 5 metrov minimálne 2 hodiny.  Vysoko odolná:  Vynikajúca odolnosť voči pádu (2 metre), nárazu a stlačenie (80 kg).  Indikátor stavu akumulátora a červené svetlo. Svietidlo je len na dobíjací akumulátor, nemožno použiť klasické batérie.

Parametre:

Použitá LED: 2x LED

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 55 lumenov

Dosah svetla: 75 metrov

Vhodné akumulátory/batérie:  Zabudovaný Li-ion akumulátor

Počet režimov: Biela LED - 3 Režimy - Standard, Max Autonomy, Max Power

Pamäť režimov: Áno

Povrch reflektora: SMO Hladký leštený  

Farba tela (povrchu) svietidla: Žltá 

Maximálna výdrž svietenia: 3hod. (max. výkon) 

Maximálna výdrž svietenia: 12hod. (min. výkon)  

Odolnosť voči nárazu: z výšky 2m

Vode odolnosť: podla štandardu IPX-67

Váha: 145g (bez akumulátora/batérie)

Obsah balenia:

Čelovka Petzl PIXA 3R , popruh na hlavu, USB nabíjacií kábel, nabíjacií sietový adaptér, nabíjačka, Akumulátor. Balenie neobsahuje batériu/ akumulátor.

Ovládanie svietidla:

Čelovka sa ovláda pomocou otočného prstenca na boku čelovky, otáčaním prstenca smerom dole: 1. Poloha - off (svietidlo vypnuté), 2. Poloha - Široký kúžeľ - (svietenie na blízko), 3. Poloha - Zmiešané svetlo - (široký kužeľ a zaostrený kužeľ), 4. Poloha - Úzky zaostrený kužeľ - (Ďaleký dosvit). Podrobnejší popis v galerií obrázkov. 

Postup programovania režimov:

Otočte vypínačom na doraz a späť dva krát rýchlo za sebou. Na prednom panely čelovky sa rozsvietia tri zelené LED diódy, to znamená, že ste sa dostali do nastavovania režimov. Otáčaním prstenca zvolíte, počet svietiacich LED diód na panely čelovky, počet rozsvietených LED diód zodpovedá nastaveniu zvoleného režimu. Kódy jednotlivých programov nájdete na držiaku čelovky (alebo v galérií obrázkov sa nachádza návod programovania režimov). Po niekoľkých sekundách bez manipulácie s režimovým prstencom LED diódy zablikajú a potvrdia dané nastavenie. Podrobný návod (aj v českom jazyku) nájdete TU.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.