Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


LED kľúčenka MECARMY SGN3 - 3 farby LED, USB - Zlatá

Cena 58.800
Dostupnosť: nedostupné
Cena bez DPH: 49.000
Kód produktu: FL-MA-SGN3-GOLD
Výrobca: MecArmy
Záručná doba: 5 rokov
KS

LED kľúčenka MECARMY SGN3 - 3 farby LED, USB nabíjateľná - Zlatá

Malá, vodotesná, USB dobíjacia kľúčenka MecArmy SGN3 je priam stvorená pre každodenné nosenie. Je to kľúčenkové LED svietidlo, ktoré je vždy k dispozícii, keď ho treba. Má tri úrovne jasu - 100%, 32%, 3,1% výkonu a tri špeciálne režimy 100% svietenie červená LED, 100% Blikanie červená LED a 100% svietenie UV LED. Červená LED je vhodná napr. pre signalizáciu a UV LED pre overenie pravosti bankoviek, v metalurgii, archeológii, kriminalistike, atď. MecArmy SGN3 je najnovšie ultra kompaktné malé kľučenkové svietidlo s tromi LED v jednom tele. Je dobíjatelné pomocou USB kábla, čo eliminuje potrebu kupovania batérií. V kľúčenke je osadený dobíjateľný akumulátor Li-ion 280mAh. Plné nabitie akumulátora je za cca 90min. Od mnoho iným kľúčeniek sa líši tým, že má reflektor, ktorý u kľúčeniek nie je moc používaný. Dáva Vám možnosť ďalekého a širokého osvetlenia priestoru. MecArmy SGN3 je ideálna pre použitie, ako prívesok na kľúče, tašky a v podstate kamkoľvek si môžete toto kompaktné kľúčenkové svietidlo pripnúť.

Parametre:

Použitá LED: 1x biela CREE XP-G2, 1x Červená, 1x UV LED

Životnosť LED: 50000hod.

Maximálny výstup LED: 160lumenov

Dosah svetla: 40 metrov

Vhodné akumulátory/ batérie: vstavaný Li-ion akumulátor 280mAh

Počet režimov: 6 Režimyov - 100%, 32%, 3,1%, 100% svietenie červená LED, 100% blikanie červená LED, 100% svietenie UV LED

Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch

Farba tela (povrchu) svietidla: Zlatá

Maximálna výdrž svietenia: 1hod. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 13hod. (min. výkon)     

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m

Vode odolnosť: podla štandardu IPX8

Doba svietenia: 1hod. (160lm-100% výkon), 3hod. (50lm-32% výkon), 13hod. (5lm-3,1% výkon), 13hod. svietenie červená LED (100% výkon), 13hod. blikanie červená LED (100% výkon)

Rozmery: 5,9 x 1 x 2,3cm

Váha: 38g (s akumulátorom) 

Obsah balenia:

Svietidlo, vstavaný Li-ion akumulátor 280mAh (vložené v svietidle), náhradný tesniaci O-krúžok, krúžok na kľuče. 

Ovládanie svietidla:

Kľúčenka sa zapína/ vypína a ovláda stláčaním tlačidla za hlavou kľúčenky. Stlačte tlačidlo a podržte ho cca 2sec., pre svietenie hlavnej LED. Stláčajte tlačidlo opäť, ale už krátko, pre zmenu režimov v hlavnej LED. Keď chcete prejsť na svietenie niektorej z bočných LED, podržte opäť stlačený spínač cca. 2sec. Ste v svietení jednej z dvoch bočných LED. Zmena režimu v červenej LED prebieha krátkym stlačením tlačidla. 

Nabíjanie batérie: 

Do micro USB konektora v kľúčenke, vložte USB kábel (nie je súčasťou balenia) a ten pripojte do USB rozhrania napr v PC. Nabíjanie je signalizované svietením indikačnej LED na červeno. Pri plnom nabití, indikačná LED svieti na zeleno.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.