Naposledy zobrazené
Sledujte nás na Facebooku:

Sledujte nás na Youtube:
 
 

Nájdete nás aj na :
Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

  
pzsmallest.png

Logo SLPo.jpg

Preferujeme platby: 
  TrustPayLogo200x69.png
 
PayPal-Standard-Logo
 

LED Čelovka pre rybárov FENIX HP40F s výstupom 450 LM

Cena 89.90
Cena bez DPH 74.92
DPH 20.00 %
Záručná doba 5 rokov
Výrobca Fenix
Kód produktu HLFENIXHP40F
Dostupnosť vypredané

LED Čelovka pre rybárov FENIX HP40F s výstupom LED 450 LM

Čelovka Fenix HP40F bola skonštruovaná špeciálne pre rybárov. Jeden z dvojice reflektorov je osadený výkonnou modrou LED, ktorej svetlo neruší ryby. Druhý reflektor je osadený bielou diódou Cree XP-G2, ktorá ponúka svetelný tok až 450 lumenov a dosvit 110 metrov. Ovládanie oboch LED je na sebe nezávislé, takže je možné oba svetelné kužele ovládať samostatne a prípadne sa dajú aj kombinovať podľa vašich aktuálnych potrieb. Biely reflektor ponúka štyri stupne svietenia a SOS záblesky a modrý disponuje troma stupňami svietenia. Na napájanie je možné použiť dva vysokokapacitné li-ion akumulátory typu 18650 alebo štyri lítiové CR123A batérie. Batérie sú umiestnené v oddelenom puzdre na dlhom kábli, ktoré možno umiestniť na opasok, do vrecka alebo batohu. Zvyšuje sa tým komfort nosenia a v zime sú batérie lepšie chránené proti mrazu. Batériové puzdro je vybavené indikátorom kapacity batérií a USB výstupom, takže ho môžete využiť aj ako prenosný zdroj energie na nabíjanie vášho mobilného telefónu alebo GPS navigácie. Čelovka je napájaná digitálne regulovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Vodeodolná konštrukcia podľa štandardu IPX-6 a možnosť aktivácie modrého svetla robí z tejto čelovky špičkový svetelný nástroj pre všetky náročných rybárov. 

Všetky parametre čelovky (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

Parametre:

Použitá LED: Cree XP-G2 LED

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 450 lumenov

Dosah svetla: 110 metrov 

Vhodné akumulátory/batérie: 2 x 18650 / 4 X CR123

Svietidlo má výrazne ohnisko s postupným prechodom do halo

Počet režimov: 5 Režimov biela LED: TURBO- 100%, 40%, 14%, 1,8%, SOS- 40%

Počet režimov: 4 Režimy Modrá LED: 100%, 56%, 24%

Pamäť režimov: Áno

Povrch reflektora biela LED: SMO Hladký leštený

Povrch reflektora modrá LED: OP Pomarančová kôra

Čelovku je možné naklápať v držiaku v rozsahu 60 ° a tým nastaviť požadovaný smer svietenia

Batérie umiestnené v oddelenom puzdre, ktoré je možné umiestniť na opasok, do vrecka či batohu.

Materiál:Vyrobené z odolného plastu a leteckého tvrdeného hliníka typu T6

Celková dĺžka kábla je cca 150 centimetrov.  

Farba tela (povrchu) svietidla: Modrá

Maximálna výdrž svietenia biela LED: 6hod (max. výkon)  

Maximálna výdrž svietenia biela LED: 280hod (min. výkon) 

Maximálna výdrž svietenia modrá LED: 8hod 30min (max. výkon)  

Maximálna výdrž svietenia modrá LED: 32hod (min. výkon) 

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Vode odolnosť: podľa štandardu IPX-6

Doba svietenia biela LED: 6hod. (450lm-100% výkon),  15hod 10min. (180lm-40% výkon), 48hod. (65lm-14% výkon), 280hod. (8lm-1,8% výkon), SOS (180lm-40% výkon)

Doba svietenia modrá LED: 8hod 30min. (50lm-100% výkon),  14hod (28lm-56% výkon), 32hod. (12lm-24% výkon)

Rozmery: Celková dĺžka: 7,6cm x 5,57cm x 3,15cm

Váha: 280,5g (vrátane popruhov a nerezového nosiče na opasok, bez batérií) 

Obsah balenia:

Čelovka, čelový popruh, nerezový nosič pre upevnenie batériového puzdra na opasok, plastové úchytky pre pripnutie kábla k oblečeniu.

Ovládanie svietidla:

Čelovku zapnete stlačením sivého tlačidla , akonáhle je čelovka zapnutá , tak sa režimy svietenia opäť prepínajú stlačením tlačidla . Vypnutie docielite podržaním tlačidla po dobu pol sekundy , SOS režim sa aktivuje podržaním tlačidla po dobu 3 sekúnd . Po vypnutí si čelovka pamätá posledný nastavený stupeň svietenia ( okrem SOS ). Ak je čelovka v základnej neodklopenej polohe, je tlačidlo chránené plastovým výstupkom proti nechcenému zapnutiu ( napríklad pri preprave v batožine ). Po výmene batérií dôkladne dotiahnite uťahovaciu skrutku na batériovom puzdre, aby bola zaistená dobrá vodeodolnosť. Spojenie a rozpojenie konektorov vykonávajte krúživým pohybom , netrhajte ich od seba silou. Stlačením tlačidla na batériovom puzdre sa aktivuje ukazovateľ kapacity batérií ( štyri rozsvietené diódy 80 - 100 % , tri diódy 60 - 80 % , dve diódy 40 - 60 % , jedna dióda 20 - 40 % , jedna blikajúca dióda signalizuje menej než 20 % zostávajúcej kapacity batérií ). Pre aktiváciu USB výstupu podržte tlačidlo na batériovom puzdre stlačené po dobu 3 sekúnd.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom