Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


LED Čelovka PETZL Pixa 3 s výstupom LED 50 LM

Cena 72.70
Dostupnosť: vypredané
Typ batérii:
AA
Typ:
Pixa

Cena bez DPH: 60.58
Kód produktu: HLPETZLPIXA3
Výrobca: Petzl
Záručná doba: 36 mesiacov
KS

LED Čelovka PETZL Pixa 3  s výstupom LED 50 LM
 
Čelovka Petzl Pixa 3 uvoľňuje ruky trebarz pre prácu. Možno ju nosiť na hlave s elastickým pásom, pripevnenú v slote na prilbe, alebo hu mať položenú na zemi. Adaptér pre pripojenie na prilbu, bez použitia elastického popruhu je priložený v balení. Čelovka má tri režimy svietenia: Režim pre osvetlenie blízkeho okolia: široký, rovnomerný kužeľ, s dosvitom do 15 metrov po dobu 12 hodín a výstupom LED 30 lumenov. Režim pre pohyb na pracovisku. Režim pre osvetlenie blízkeho okolia: široký, rovnomerný kužeľ, s dosvitom do 55 metrov po dobu 3 hodín a výstupom LED 50 lumenov. Konštantné svetlo, zaručuje svetelný výkon, ktorý neklesne po celú dobu svietenia. Rezervný režim sa automaticky spustí pri takmer úplnom vybití batérií/akumulátorov. Čelovka v rezervnom režime dosvieti do vzdialenosti 15 metrov po dobu minimálne 10 hodín. Petzl Pixa 3 poskytuje jednoduché ovládanie aj v rukaviciach. Slúži na to, otočný vypínač On / Off, ktorým volíte aj s pomedzi troch svetelných režimov. Telo svetla je možné otáčať a usmerňovať tak, aby svetelný kužeľ dopadal podľa potreby (rotácia 45 °). Výmena batérií je rýchla a jednoduchá. Pixa má vynikajúcu odolnosť voči pádu z výšky 2 metre, nárazu alebo deformácii až 80kg. Skladovacia poloha chráni sklo pred poškodením a baterku/akumulátor pred náhodným zapnutím. Pohodlný nastaviteľný elastický popruh, sa dá ľahko sňať a vyprať. Pixa 3 má indikátor stavu batérií, ktorý opakovane bliká na červeno. Vodotesná je do hľbky 1 m po dobu 30 minút (IP 67). Po ponorení dovody, nie jenutná žiadna následná údržba. Odolná je i voči chemikáliám. Je napájaná dvoma batériami AA/LR6, ktoré sú súčasťou balenia. Je kompatibilná s alkalickými batériami, lítiovými batériami a nabíjateľnými akumulátormi Ni-MH a Ni-Cd.
 
Parametre:

Použitá LED: 2x LED

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 50 lúmenov

Dosah svetla: 55 metrov

Vhodné akumulátory/batérie: 2 x AA/LR6 1,5V batérie/ 2 x AA 1,2V lithium, NiMH, NiCd, Ni-Mh akumulátory

Počet režimov: 3 režimy: 100% (50lm-3hod.), 80% (40lm-6hod.), 60% (30lm-12hod.) + automatický rezervný režim 10% (5lm-10hod.)

Povrch reflektora: SMO Hladký leštený

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierno-žltá

Maximálna výdrž svietenia: 3hod. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 12hod. (min. výkon) 

Odolnosť voči nárazu: z výšky 2m

Odolnosť voči vode:  IP 67

Doba svietenia: 100% (50lm-3hod.), 80% (40lm-6hod.), 60% (30lm-12hod.), rezervný 10% (5lm-10hod.)

Váha: 160g (bez akumulátora/batérie)

Certifikáty: ATEX: CE0080, Ex II 3 GD, Ex nAnL IIB T4; HAZLOC: trieda I Skupina C & D div II, Trieda II Skupina G div II

Obsah balenia:

Čelovka Petzl Pixa, popruh na hlavu, 2x AA batéria.

Ovládanie svietidla:

Čelovka sa ovláda pomocou bočného otočného spínača, ktorým sa zapína/vypína. Jednotlivé svetelné režimy sa prepínajú točením tohto spínača. Rezervný režim sa automaticky spustí, pri takmer úplnom vybití batérií/akumulátorov.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútro svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

 - Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom