Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


LED Čelovka OLIGHT H15 Wave s výstupom LED 150 LM

Cena 39.00
Cena bez DPH 32.50
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Olight
Kód produktu HLOLH15
Dostupnosť nedostupné

LED Čelovka Olight H15 Wave s výstupom LED 150 LM

Olight prináša na trh zbrusu novú inovatívnu čelovku H15 Wave ovládanú pohybom ruky. Táto unikátna LED OLIGHT čelovka je zhotovená presne podľa požiadaviek tých najnáročnejších zákazníkov a užívateľov svietidiel OLIGHT. Skvelý dizajn, ľahké ovládanie, viac výstupných režimov: červené pomocné svetlo, biele primárne svetlo, svetlo s difúzorom pre mäkkšie svetlo (špeciálne pre prisvietenie na krátke vzdialenosti). Njaväčšou prednosťou a najvýraznejšou charakteristikou čelovky Olight Wave H15 je funkcia ovládania čelovky pohybom ruky, pre bezkontaktné použitie. Ideálne keď si potrebujete prisvietiť a vaše ruky sú špinavé. Už nikdy viac nebude vaše svietidlo umazané od vašich rúk. Príjemné a pohodlné upínanie čelovky zvýši komfort pri používaní čelovky OLIGHT. Svetlo je možné naklánať až do 75° uhla. Batériový box je zakomponovaný tak nenápadne, že o ňom pri upnutí čelovky na hlavu nebudete ani vedeť. čelovka OLIGHT H15 Wave nájde svoje uplatnenie napríklad pri čítaní, outdoorových aktivitách, cyklistike a v neposlednom rade sa uplatní na poľovačke pri vyvrhovaní a dohľadávke, rybačke a pod.

Doživotná záruka na telo svietidla !

Parametre:

Použitá LED: XM-L T6

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 150 lumenov

Dosah svetla: cez 65 metrov (biele svetlo), 14,5m (červené svetlo)

Vhodné akumulátory/batérie:  4x AAA 1,5V / 4x AAA NiMH 1,2V

Počet režimov: 2 Režimy bez diffusera -100%, 3%, STROBO,  2 režimy s diffuserom 84%(127lm), 3%(4,2lm), STROBO (červené svetlo)

Pamäť režimov: Áno

Povrch reflektora:  SMO Hladký Leštený

Materál: Plast

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 

Maximálna výdrž svietenia: 3 hod. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 72 hod. (min. výkon) 

Pracovné napätie: 1,2 ~ 6,2V

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Vode odolnosť: podla štandardu IPX-6

Doba svietenia (biele svetlo): 3hod. (150lm-100% výkon), 72hod. (5lm-31% výkon) 

Doba svietenia (červené svetlo): 60hod. (4lm-100% výkon)

Rozmery: Celková dĺžka: 7cm x 5,3cm

Váha: 94g (bez akumulátora/batérie)

Obsah balenia:

Svietidlo. Balenie neobsahuje batériu / akumulátor.

Ovládanie svietidla:

Slačte spínač na batériovom púzdre, červený prúžok na batériovom pouzdre sa rozsvieti, čo signalizuje, že sú batérie do čelovky správne vložené a pripravené k použitiu. Pre zapnutie blikania červeného svetla na batériovom púzdre podržte tlačítko na púzdre slačené po dobu 2 sekúnd.

Biele svetlo sa zapne jedným slačeím spínača na vrchnej časti svietidla , červené svetlo dvoma stlačeniami spínača, tretím stlačením spínača čelovku vypnete. Po zapnutí čelovky tlačítkom môžete dalej používať bezdotykové ovládánie - jedným mávnutím ruky vo vzdialenosti cca 10-20cm pred čelovkou ju možno vypnút alebo zapnút. Dve rýchle mávnutia rukou prepnou mezi režimami výkonu zvoleného svetelného zdroja. 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom