Naposledy zobrazené

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


LED Čelovka FENIX HP40H s výstupom LED 450 LM

Cena 69.90
Cena bez DPH 58.25
DPH 20.00 %
Záručná doba 5 rokov
Výrobca Fenix
Kód produktu HLFENIXHP40H
Dostupnosť vypredané

LED Čelovka FENIX HP40H s výstupom LED 450 LM

Čelovka Fenix HP40H bola skonštruovaná špeciálne pre poľovníkov. Jeden z dvojice reflektorov je osadený výkonnou červenou LED, ktorej svetlo je menej rušivé pre zver. Druhý reflektor je osadený bielou diódou Cree XP-G2, ktorá ponúka svetelný tok až 450 lúmenov a dosvit 110 metrov. Ovládanie oboch LED je na sebe nezávislé, takže je možné oba svetelné kužele ovládať samostatne. Biely reflektor ponúka štyri stupne svietenia a SOS záblesky a červený disponuje troma stupňami svietenia. Na napájanie používa štyri tužkové AA batérie, ktoré sú umiestnené v puzdre na zátylku. Čelovka je napájaná digitálne regulovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Vodeodolná konštrukcia podľa štandardu IPX-6 a možnosť aktivácie červeného svetla, robí z tejto čelovky špičkový svetelný nástroj pre všetkých náročných poľovníkov.

Všetky parametre čelovky (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

Parametre:

Použitá LED: Cree XP-G2 

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 450 lm

Dosah svetla: 110 metrov 

Vhodné akumulátory/batérie: 4x AA batéria/ akumulátor

Svietidlo vytvára dostatočný priestorový svetelný kužeľ.

Počet režimov: 5 režimov bieleho svetla: TURBO 100% (450lm-3hod.), 40% (180lm-8hod.45min), 14,5% (65lm-21hod.45min.), 1,8% (8lm-140hod.), SOS

3 režimy červeného svetla: 100% (150lm-4hod.), 50% (75lm-8hod.), 16,7% (25lm-37hod.30min.)

Pamäť režimov: Áno

Povrch reflektora: Biela LED: OP-texturovaný reflektor, červenaá LED-SMO leštený hladký

Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka T6 Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  

Farba tela (povrchu) svietidla: Zelená

Maximálna výdrž svietenia: Biela LED 3hod., červená LED 4hod. (max. výkon)  

Maximálna výdrž svietenia: Biela LED 140hod., červená LED 37hod. 30min. (min. výkon) 

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Vode odolnosť: podľa štandardu IPX-6

Doba svietenia: 5 režimov bieleho svetla: TURBO 100% (450lm-3hod.), 40% (180lm-8hod.45min), 14,5% (65lm-21hod.45min.), 1,8% (8lm-140hod.), SOS

3 režimy červeného svetla: 100% (150lm-4hod.), 50% (75lm-8hod.), 16,7% (25lm-37hod.30min.)

Rozmery: Celková dĺžka: Čelovka: 7,6 x 5,57 x 3,15cm, Bat. púzdro: 8,88cm x 7,37 x 2,62cm

Váha: 183,5g (bez akumulátora/batérie) 

Obsah balenia:

Čelovka, štyri alkalické batérie.

Ovládanie svietidla:

Zostavte čelovku podľa obrázkov v priloženom anglickom návode. Ľubovoľný reflektor sa zapína stlačením tlačidla, jeho podržaním po dobu pol sekundy sa opäť vypne. Svetelné funkcie sa prepínajú krátkym stlačením príslušného tlačidla. Po vypnutí si čelovka pamätá posledný nastavený režim (okrem SOS). Zábleskový SOS režim sa zapína podržaním tlačidla bieleho reflektora po dobu 3 sekúnd. Ak je čelovka v základnej neodklopenej polohe, sú tlačidlá chránená plastovými výstupkami proti nechcenému zopnutiu (napríklad pri prevoze v batožine). Po výmene batérií dôkladne dotiahnite uťahovaciu skrutku na batériovom púzdre, aby bola zaistená dobrá vodeodolnosť. 

Upozornenie na vybité batérie - čelovka postupne automaticky redukuje počet dostupných režimov výkonu. Pri úplne vybitých batériách bude dostupný len jediný najnižší režim.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom