SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo

LEATHERMAN WAVE® / 17 nástrojov

ODPORÚČAME
Cena 139.00
Dostupnosť: do 3 - 5 pracovných dní
Cena bez DPH: 115.83
Kód produktu: LMAN-WAVE
Výrobca: Leatherman
Záručná doba: 25 rokov
KS

LEATHERMAN WAVE®


Leatherman

Leatherman WAVE je dlhodobo najpredávanejším Multitoolom svojej kategórie. Vďačí za to predovšetkým svojej univerzálnosti: v sedemnástich nástrojoch nájdete všetko, čo môžete potrebovať v domácnosti, na záhrade, či pri dlhšom výlete. Tento model sa pýši dlhou históriou a vývojom, ktorý už dosiahol takmer dokonalosti. Silnejšie a robustnejšie kombinované kliešte sú doplnené pílkou s dvojradovými zubami, kvalitnými nožnicami na rôzne materiály, obojstranným pilníkom s diamantovou plochou. Samozrejmosťou je rad skrutkovačov, vrátane jemného hodinárskeho, rovnako ako dvojica otváračov - na fľaše i na konzervy. Všetky nástroje sú vybavené poistkou a čepele oboch nožov umiestnené z vonkajšej strany je možné otvárať pohodlne jednou rukou. Čo viac si môžete od Multitool priať? S populárnym Leatherman WAVE ste vybavení skrátka na všetko.

Balenie obsahuje:

Multitool, puzdro KOŽENÉ PREMIUM WAVE, bity: krížový bit # 1-2 a plochý bit 3/16, krížový mini skrutkovač a hodinársky skrutkovač, samolepku 100% originál, návod

Rozmery:

Dížka zatvoreného nástroja: 10 cm

Dĺžka čepele: 7.37 cm

Hmotnosť: 241 g


Nástroje:

Funckie nástroju od Leatherman

 

 1.  Klieště s ihlovou špičkou s pružinovým mechaniznom
 2.  Zaťahovacie kliešte s pružinovým mechanizmom
 3.  Štikacie kliešte drôtov s vymeniteľnými čeľusťami a pružinovým mechanizmom (oceľ 154CM)
 4.  Štikacie kliešte tvrdých drôtov s vymeniteľnými čeľusťami a pružinovým mechanizmom (oceľ 154CM)
 5.  Odizolovacia čepeľ
 6.  Nôž s rovnou čepeľou z ocele 420 HC
 7.  Nôž so zubatou čepeľou z ocele 420 HC
 8.  Pilka
 9.  Nožnice s pružinou
 10.  Pravítko na rukojeti (8 v/19cm)
 11.  Otvárač
 12.  Otvárač (fľaša)
 13.  Pilník na drevo a kov
 14.  Pilník s diamantovou vrstvou
 15. Velký bit adaptér
 16.  Malý bit adaptér
 17. Stredný plochý skrutkovač

Použité materiály:

Glass-filled nylon

420HC

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu.

Stainless steel


420HC

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu.


100% Originál produkt

100% originál produkt od Leatherman

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa. Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu. Nájdete ju na všetkých výrobkoch od Leatherman na Svetelnej pošte!


Leatherman WAVELeatherman WAVELeatherman WAVE


SK - Návod na používanie Stiahnuť vo formáte PDF