SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo

LEATHERMAN SKELETOOL® RX / 7 nástrojov

Cena 145.00
Dostupnosť: do 3 - 5 pracovných dní
Cena bez DPH: 120.83
Kód produktu: LMAN-SKELETOOL-RX
Výrobca: Leatherman
Záručná doba: 25 rokov
KS

LEATHERMAN SKELETOOL® RX


Leatherman

Neprehliadnuteľný! Práve taký je Leatherman SKELETOOL RX. Stojí za tím nielen unikátne oranžové sfarbenie, ale taktiež jedinečný dizajn. Ten je prepojený s účelnosťou a vďaka odľahčovacím otvorom váži tento sedemnásťnástrojový multitool iba 142 gramov, čo mu nijako neuberá na funkčnosti a extrémnej odolnosti. To ocenia najmä horolezci, ale aj cestovatelia, ktorí počítajú každý gram hmotnosti naviac a potrebujú sa spoľahnúť na rýchle a kvalitné náradie. Oproti svojmu predchodcovi je tento model obohatený o zúbkovanú čepeľ, ktorú ide jednoducho otvoriť jednou rukou. Tradične multifunkčné kliešte sú ďalej doplnené o bit so skrutkovačom a hrotom na vyrážanie skla, ale aj otváračom na fľašky. Telo z nerezovej ocele je vyplnené hliníkovou vložkou. Vďaka kvalitnej karabíne môžete multitool jediným pohybom pripnúť za opasok či na batoh. Stane sa tak štýlovým pomocníkom, ktorého budete mať po ruke v každej situácii.

Balenie obsahuje:

Multitool", samolepku 100% originál, návod, Kliešte s ihlovou špičkou, kliešte na uťahovanie, kliešte na štiepanie tvrdých drôtov, kliešte na štiepanie mäkkých drôtov, nôž so zúbkovanou čepeľou z ocele 154CM, Karabína/otvárač fľašiek, veľký adaptér na bity.

Rozmery:

Dížka zatvoreného nástroja: 10 cm

Dĺžka čepele: 6.6 cm

Hmotnosť: 142 g


Nástroje:

Funckie nástroju od Leatherman

 

  1.  Kliešte s ihlovou špičkou
  2.  Zaťahovacie kliešte
  3.  Štikacie kliešte tvrdých drôtov
  4.  Štikacie kliešte drôtov
  5.  Nôž pevnou čepeľou z ocele 154CM
  6. Karabina/otvárač fľiaš
  7.  Veľký adaptér na bity

Použité materiály:

Glass-filled nylon

154CM

Nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka a zliatiny je veľmi odolná proti korózii, navyše vydržia nabrúsená až 3x dlhšie ako 420 nerezová oceľ. Táto oceľ sa používa na niektoré prémiové prvky Multitool Leatherman, ako sú čepele alebo vymeniteľné britvy štiepačiek.

154CM steel


154CM

Nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka a zliatiny je veľmi odolná proti korózii, navyše vydržia nabrúsená až 3x dlhšie ako 420 nerezová oceľ. Táto oceľ sa používa na niektoré prémiové prvky Multitool Leatherman, ako sú čepele alebo vymeniteľné britvy štiepačiek.


100% Originál produkt

100% originál produkt od Leatherman

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa. Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu. Nájdete ju na všetkých výrobkoch od Leatherman na Svetelnej pošte!


Leatherman SKELETOOL RXLeatherman SKELETOOL RXLeatherman SKELETOOL RX


SK - Návod na používanie Stiahnuť vo formáte PDF