SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo

LEATHERMAN SKELETOOL® CX / 7 nástrojov

Cena 139.00
Dostupnosť: do 3 - 5 pracovných dní
Cena bez DPH: 115.83
Kód produktu: LMAN-SKELETOOL-CX
Výrobca: Leatherman
Záručná doba: 25 rokov
KS

LEATHERMAN SKELETOOL® CX


Leatherman

Leatherman SKELETOOL CX zdedil po svojom staršom bratovi všetky jeho základné atribúty - atraktívny design, extrémna odolnosť aj ladné telo s odľahčovacími otvormi. Tie ho s iba 142 gramami robí jedným z najľahších nástrojov svojej triedy. K tomu všetkému ale ešte Skeletool CX doviedol k dokonalosti čepeľ noža s hladkým ostrím, ktorá je vyrobená z ešte kvalitnejšej ocele 154cm. V na prvý pohľad jednoduchom Multitool nájdete všetko základné, čo potrebujete na cestách v prírode aj v meste: okrem noža tiež kliešte, otvárač, karabínu a sadu bitových skrutkovačov. Celkom sedem funkčných nástrojov v odľahčenom kompakte v ešte atraktívnejším strieborno-čiernom dizajne budete mať vždy po ruke a jeho váhu na opasku či v batohu ani nepocítite. Stane sa tak vaším nenahraditeľným pomocníkom na každej ceste.

Balenie obsahuje:

Multitool, bity: krížový # 1 a # 2, plochý 1.4 a 3/16, puzdro NYLON 4 ", odnímateľný klip na opasok, samolepku 100% originál, návod

Rozmery:

Dížka zatvoreného nástroja: 10 cm

Dĺžka čepele: 6.6 cm

Hmotnosť: 142 g


Nástroje:

Funckie nástroju od Leatherman

 

  1.  Kliešte s ihlovou špičkou
  2.  Zaťahovacie kliešte
  3.  Štikacie kliešte tvrdých drôtov
  4.  Štikacie kliešte drôtov
  5.  Nôž pevnou čepeľou z ocele 154CM
  6. Karabina/otvárač fľiaš
  7.  Veľký adaptér na bity

Použité materiály:

Glass-filled nylon

154CM

Nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka a zliatiny je veľmi odolná proti korózii, navyše vydržia nabrúsená až 3x dlhšie ako 420 nerezová oceľ. Táto oceľ sa používa na niektoré prémiové prvky Multitool Leatherman, ako sú čepele alebo vymeniteľné britvy štiepačiek.

154CM steel


154CM

Nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka a zliatiny je veľmi odolná proti korózii, navyše vydržia nabrúsená až 3x dlhšie ako 420 nerezová oceľ. Táto oceľ sa používa na niektoré prémiové prvky Multitool Leatherman, ako sú čepele alebo vymeniteľné britvy štiepačiek.


100% Originál produkt

100% originál produkt od Leatherman

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa. Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu. Nájdete ju na všetkých výrobkoch od Leatherman na Svetelnej pošte!


Leatherman SKELETOOL CXLeatherman SKELETOOL CXLeatherman SKELETOOL CX


SK - Návod na používanie Stiahnuť vo formáte PDF