SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo
Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

Zásielkovňa

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay

LEATHERMAN LEAP™ GREEN / 13 nástrojov

Cena 74.90
Dostupnosť: do 3 - 5 pracovných dní
Cena bez DPH: 62.42
Kód produktu: LMAN-LEAP-GREEN
Výrobca: Leatherman
Záručná doba: 25 rokov
KS

LEATHERMAN LEAP™ GREEN


Leatherman

Skúsenosti a šikovnosť - nie vek rozhoduje o tom, kedy by dieťa malo dostať svoj prvý multitool. Podstatou malého a robustného Laethermanu LEAP je naučiť začínajúcich kutilov či deti správne a bezpečne manipulovať s náradím. Skrutkovače, nožnice, kliešte, pílka - to všetko je uzatvárané do ergonomicky tvarovanej rukoväti tak, aby sa minimalizovala možnosť poranenia. Aj tak by však deti nemali multitool LEAP používať bez dozoru dospelého! Čepeľ noža je odnímateľná a zodpovedná osoba ním môže multitool dovybaviť až v prípade, keď má mladý kutil dostatok skúseností a opatrnosti pre prácu s extrémne ostrými nástrojmi z vysoko kvalitnej ocele. Multitool LEAP slúžia tiež k rozvoju jemnej a presnej práce pomocou pinzety či pravítka. LEAP je tak ideálne prvým Multitoolom pre dieťa, ktoré sa ešte len učia bezpečne manipulovať so základnými nástrojmi. K dostaniu je v troch farbách - červenej, modrej a zelenej.

Balenie obsahuje:

Multitool, samolepku 100% originál, návod

Rozmery:

Dížka zatvoreného nástroja: 8.3 cm

Dĺžka čepele: 5.5 cm

Hmotnosť: 138 g


Nástroje:

Funckie nástroju od Leatherman

 

 1.  Kliešte s ihlovou špičkou
 2.  Zaťahovacie kliešte
 3.  Štiepacie kliešte drôtov
 4.  Štikacie kliešte mäkkýchh drôtov
 5.  Nôž s rovnou čepeľou z ocele 420 HC
 6. Pílka
 7.  Nožnice s pružinou
 8.  Pravítko
 9.  Pinzeta
 10.  Otvárač na fľaše
 11.  Krížový skrutkovač
 12.  Stredný plochý skrutkovač
 13.  Malý plochý skrutkovač

Použité materiály:

Glass-filled nylon

420HC

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu.

Stainless steel


420HC

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu.


100% Originál produkt

100% originál produkt od Leatherman

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa. Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu. Nájdete ju na všetkých výrobkoch od Leatherman na Svetelnej pošte!


Leatherman LEAP GREENLeatherman LEAP GREENLeatherman LEAP GREEN


SK - Návod na používanie Stiahnuť vo formáte PDF