SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo

LEATHERMAN CRUNCH® / 15 nástrojov

Cena 149.00
Dostupnosť: do 3 - 5 pracovných dní
Cena bez DPH: 124.17
Kód produktu: LMAN-CRUNCH
Výrobca: Leatherman
Záručná doba: 25 rokov
KS

LEATHERMAN CRUNCH®


Leatherman

Či už montujete pódium pre hudobný festival, alebo si len doma opravujete kvapkajúci vodovodný kohútik, Leatherman CRUNCH vám bude veľmi platným pomocníkom. Robustný nástroj je unikátom vo svojej triede Multitool. Ako jediný totiž obsahuje skladný hasák v kombinácii s kliešťami. Oproti väčšine Multitoolov majú tieto sklápacie hlavu a odopínateľné madlo, takže aj napriek skladnosť nástroje (10 cm v zatvorenom stave) uchopíte čeľusťami bez problémov rúrku alebo akýkoľvek iný predmet až do veľkosti 25,4mm. Štiepačky na mäkké aj tvrdé drôty využijú najmä technici rovnako tak ako nástroj na uchopenie nitov. Šesťhranný adaptér na vymeniteľné bity je skrytý pod nastavovacou skrutkou. Okrem pilníka na drevo a otvárača na fľaše je CRUNCH vybavený aj sadou štyroch skrutkovačov a nožom so zubatým ostrím. To všetko je istené poistkami proti nechcenému zatvoreniu. Nástroj je dodávaný s praktickým puzdrom z nylonu či z kože. Možno ho ale aj za očko prichytiť na karabínu (nie je súčasťou balenia), aby bol vždy po ruke. V bezmála dvesto gramoch poctivé nerezovej ocele je tak ukryté základné, ale zároveň vysoko kvalitné vybavenie pre každého technika či montéra.

Balenie obsahuje:

Multitool, puzdro KOŽENÉ STANDARD 4.2", samolepku 100% originál, návod

Rozmery:

Dížka zatvoreného nástroja: 10 cm

Dĺžka čepele: 5.59 cm

Hmotnosť: 196 g


Nástroje:

Funckie nástroju od Leatherman

 

 1.  Hasák pre trubky (až 1coul)
 2.  Zaťahovacie kliešte
 3.  Štiepacie kliešte tvrdých drôtov
 4.  Štiepacie kliešte drôtov
 5.  Nástroj na uchopenie nitov
 6.  Nôž so zubatou čepeľou z ocele 420 HC
 7.  Pravítko (8 palcov / 19 cm)
 8.  Kliešte
 9.  Otvárač (fľaša, plechovky)
 10.  Pilník na drevo a kov
 11.  Adaptér na bity ( šesťhran ¼)
 12.  Krížový skrutkovač
 13.  Veľký plochý skrutkovač
 14.  Střední plochý skrutkovač
 15.  Malý plochý skrutkovač

Použité materiály:

Glass-filled nylon

420HC

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu.

Stainless steel


420HC

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrže u multotoolů Leatherman, tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti opotrebeniu.


100% Originál produkt

100% originál produkt od Leatherman

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa. Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu. Nájdete ju na všetkých výrobkoch od Leatherman na Svetelnej pošte!SK - Návod na používanie Stiahnuť vo formáte PDF