SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo
Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

Zásielkovňa

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay

Kvalitná LED Baterka NITECORE TM06S s XM-L2 U3

Cena 186.00
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 155.00
Kód produktu: FLNCTM06S
Výrobca: Nitecore
Záručná doba: 5 rokov
KS

Kvalitná LED Baterka NITECORE TM06S s XM-L2 U3

Nitecore TM06S je výkonovo silnejšie a s dlhším dosahom svetla, vďaka vylešenej novej 4x CREE XM-L2 U3 LED od svojho predchodcu TM06. Nitecore TM06S je špeciálne navrhnutý pre taktické použitie vojenských alebo policajných zložiek, ale svoje uplatnenie nájde aj v turistike, pri kempovaní, prácach okolo domu, atď. Kladie Ultra silné svetlo medzi Vami a Vaším cieľom. Samotné množstvo svetla vychádzajúce z tejto malej a kompaktnej LED baterky je formované štyrmi jednotlivými reflektormi, ktoré majú široký a hladký lúč. Prstenec z nerezovej ocele, chráni minerálne sklo pred dopadmi. Patentovaný 2-stupňový prepínač, umožňuje použiť svetlo na krátku vzdialenosť, pre úsporu energie, alebo voľbu len silného svetla-jasu, ktoré potrebujete. Prepínač funguje ako tlačidlo spúšte fotoaparátu; stlačte ho z polovice a prepínate medzi režimami jasu alebo ho stlačte až na doraz pre maximálny výkon 4000 lúmenov. Operáciu vykonávate jednou rukou, čo je veľmi praktické. Ak zistíte, že sa nachádzate sami v prípade núdze a je potrebné signálom niekoho privolať, stlačte spínač úplne dolu dvakrát v rýchlom slede a prepnete do režimu blesk. Režim Lockout, umožňuje šetriť energiu akumulátorov,  čo Vám pomôže vyhnúť sa nechcenému zapnutiu svetla počas prepravy. Vodotesný je až do hlbky 2m. Toto svietidlo je stvorené pre núdzové situácie, speleológiu, horolezectvo a dlhé trekingové dobrodružstvo. Môže sa stať čokoľvek, uistite sa, že ste na to dobre vybavený. Toto kompaktné a ľahké svietidlo je naozaj malé monštrum.

Parametre:

 • Použitá LED: 4x Cree XM-L2 U3 LED
 • Životnosť LED: 50000h
 • Maximálny výstup LED: 4000 lumenov
 • Dosah svetla: 359 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 4x 18650 3,7V
 • Svietidlo má výrazne ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 8 Režimov - 100%, 38%, 12%, 4%, 0,08%, STROBO, SOS, MAJÁK
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO Hladký leštený
 • Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 560hod. (min. výkon)   
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Doba svietenia na 4x 18650 Li-ion akumulátory: 1hod. (4000lm-100% výkon), 4hod. (1500lm-38% výkon),  11hod.15min. (480lm-12% výkon), 32hod. (160lm-4% výkon), 560hod. (3lm-0,08% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 11,7cm, Priemer tela: 5cm, Priemer hlavy: 5cm
 • Váha: 266g (bez akumulátora/batérie)

Video:

Obsah balenia:

Svietidlo, púzdro na svietidlo, náhradný o-krúžok, šnúrka na ruku, manuál. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla:

Svietidlo má dvojstupňový spínač. TM06S má dva režimy: denný režim a Turbo režim. Ak svietidlo zapnete namačknutím spínača (spínač stlačíte len do polovice), aktivujete tak denný režim. Ak svietidlo zapnete úplnym dotlačením spinača aktivujete Turbo režim. Svietidlo sa vypína stlačením spinača. Výber svetelných režimov v Dennom režime: Svietidlo musíte zapnúť do denného režimu a namačkávaním spínača (spínač stláčate len do polovice), na výber máte ultra nízky režim, nízky režim, stredný režim a vysoký režim, vybraná úroveň sa uloží do pamäte. Z denného režiu je možné prejsť do Turbo režimu stlačením spínača do polovice a jeho podržaním cca 2sec. V turbo režime ak namačknete spínač tak svietidlo sa prepne do denného režimu a to do výkonu, ktorý bol naposledy použivaný. Režim STROBO sa aktivuje úplným stlačením spínača, v aktivovanom režime strobo je možne meniť režimy na SOS a MAJÁK jemným namačkávaním. SOS sa aktivuje namačknutím spínača a držaním ho namačnutého asi 2 sekundy. Režim MAJÁK sa aktivuje z režimu SOS a to namačknutím spínača a držaním ho namačnutého asi 2 sekundy.

Svietidlo má aj funckiu uzamknutia svietidla tj. svietidlo sa nezapne klasickým spôsobom pokým je uzamknuté. Funkcia sa aktivuje ak spínač úplne dotlačíme a držime cca.  2 sekundy. V tomto režime svietidlo nespotrebuváva žiadnu energiu. Pre aktivovanie svietidla je potrebné úplne dotlačiť spínač svietidla na cca. 2 sekundy.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

 

ENG - Návod na používanie Stiahnuť vo formáte PDF