SvetelnaPostaSvetelnáPošta | logo
Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

Zásielkovňa

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay

Kompaktná kempingová lampa FENIX CL09

NOVINKA
Cena 36.90
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 30.75
Výrobca: FENIX
Záručná doba: 5 rokov
KS

FENIX CL09

Vrecková kempingová LED lampa Fenix CL09 je vybavená trojfarebnou LED s neutrálnym bielym, červeným a zeleným svetlom. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a výbornému pomeru veľkosti a výkonu je vhodná pre EDC a môže byť nosená v zásade kdekoľvek. Pripnete si ju na kľúče, batoh alebo ju použite ako sviečku. Vďaka zábleskovému režimu ju možno používať aj ako signalizačné a pozičné svetlo. Svietidlo nie je o moc väčšie, ako akumulátor RCR123A USB z ktorého je napájaná a ktorý je súčasťou balenia. Ten je možné dobíjať cez zabudovaný micro USB konektor, napr. nabíjačkou pre mobilný telefón. Samozrejmosťou je vysoká kvalita prevedenia, odolnosť a vodotesnosť. Kempingová lampa je svojimi vlastnosťami predurčená, aby slúžila ako ideálny malý spoľahlivý spoločník, ktorý je vždy pri ruke. Veľmi vhodné pre turistiku a kemping.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť a dosvit) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

 

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XP-G2 R5
 • Životnosť LED: 50000 hod.
 • Maximálny výstup LED: 200 lúmenov
 • Dosah svetla: 10 metrov
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 16340 3,7V/1x CR123A 3V
 • Počet režimov: 7 Režimov - Biela 100% 200lm (2hod.40min.) -> 40% 80lm (5hod.40min.) -> 15% 30lm (19hod.20min.) -> 0,5% 1lm (90hod.) -> Červená LED 100% 5lm (30hod.) -> Červená LED Blikanie 5lm (30hod.) -> 100% 5lm Zelená (48hod.)
 • Materiál: Tvrdený letecký hliník Type III tvrdo anodovaný
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Šedá
 • Maximálna výdrž svietenia: 2hod.40min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 90hod. (min. výkon)
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IP68
 • Rozmery: 7,85 x 2,2 cm
 • Váha: 34,5g (bez batérie) 

 

Obsah balenia:

Svietidlo, 1x akumulátor Fenix RCR123 700mAh, kovová karabinka na zavesenie na kľúče, náhradný tesniaci O-krúžok.

 

Ovládanie svietidla:

Pre zapnutie otočte koncovkou svietidla v smere hodinových ručičiek. Otočenie opačným smerom, svietidlo zase vypnete.

Pre zmenu režimov svietenia, svietidlo zo zapnutého stavu rýchlo vypnúť a znova zapnúť. Tým sa prepínajú módy v poradí Nízky -> Stredná -> Vysoký -> Turbo -> Červená -> Červená blikanie -> Zelená. Pokiaľ necháte svetlo vypnuté dlhšie ako 1 sekundu, tak sa vráti do najnižšieho režimu osvetlenia (1 lumen).

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.