Naposledy zobrazené

 

Nájdi nás na Facebooku

Nájdi nás na Youtube

 

NÁJDETE NÁS AJ NA

NajNákup

Heuréka

Pešia zóna

Slovenská Pošta

 

PREFERUJEME PLATBY

PayPal

Trust Pay


Cyklosvietidlo UGOE Shark NB500 USB Dobíjacie

Cena 39.99
Dostupnosť: nedostupné
Cena bez DPH: 33.33
Kód produktu: CSUGOENB500
Výrobca: Ugoe
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Cyklosvietidlo UGOE Shark NB500 USB Dobíjacia

UGOE Shark NB500 (novinka-model 2015) je kompaktné predné LED svetlo na bicykel s integrovanou vysokokapacitnou dobíjaciou batériou a dobíjaním cez bežný micro-USB konektor. Maximálny svetelný výkon dvojice LED je 500 lumenov -  taký výkon zaisťuje dostatočné osvetlenie pre prevádzku na ceste, spevnených poľných a lesných cestách, do ľahkého terénu.

Parametre:

Telo z kvalitného ABS plastu

Farba tela: čierna-šdá metalíza

LED čip: USA Cree XM-L2 studena biela

Šošovka: tvrdené číre sklo

Reflektor: leštený hliník, úprava hrubý (orange peel)

Vodeodolnosť: IP64 (striekajúca voda, dážď)

Teplotný snímač a inteligentné riadenie teploty

Integrovaná batéria: akumulátor Samsung Li-Ion 3.7V 2200mAh

Indikácia stavu batérie: áno (2-Modovi)

Nabíjanie: microUSB 5V

Ochrana proti podbitie a prebitiu

Hmotnosť svietidla: 122g (vrátane batérie)

Maximálny svetelný tok: 500 lumen 

Počet režimov a výkon : Vysoký 500L / Stredná 250l / Nízky 100lm / Blikačka

Montáž: pevný držiak s gumovým úchytom

Rozmery: d 135 x š 45 xv 32 mm (bez držiaku)

Dosvit: min.130 metrov

Svetelné režimy

Svietidlo disponuje 3-mi režimami výkonu plus Strobo (blikačka), možno teda zvoliť svetelný výkon potrebe cyklistov a podľa okolitých podmienok. Elektronika obsahuje konštantný digitálne regulovaný okruh - to znamená, že svietidlo svieti stále rovnakým výkonom až do úplného vybitia batérie.

 • Vysoký - 500 lumenov
 • Stredný - 250 lumenov
 • Nízky - 100 lumenov
 • Strobo 

Indikácia stavu batérie

 1. za prevádzky - farbou ľad podsvietenie v multifunkčnom hlavnom tlačidle. Stav 100-20% je indikovaný modrou farbou. Stav 20-0% je indikovaný červenou farbou podsvietenia
 2. inteligentné indikácia zostávajúcej kapacity akumulátora pri vypnutom stave - pridržaním multifunkčného tlačidla po dobu 3 sekúnd je spustená diagnostika, následne sa svietidlo rozsvieti a zhasne v poriadku od 1 do 10, počet rozsvietenie sa rovná zvyšku kapacite akumulátora (napr. 5 rozsvietenie znamená stav batérie 50% ).

Konštrukcia svietidla a ovládanie

Predná časť svietidla v tvare žraločej hlavy nemá iba estetický význam, kombinácia reflektoru s úpravou Orange Peel a hlavy totiž zaisťujú rovnomerný a široký kužeľ svitu s ostro rezanými okrajmi. To eliminuje oslňovanie ostatných účastníkov cestnej premávky.Tvar kužeľa svetla je zobrazený v galérii produktu.

Multifunkčné tlačidlo je umiestnené na vrchu svietidla - funkcia zapnutia a vypnutia svetla, prepínanie režimov, ľad podsvietenie a indikácia stavu batérie. Hmotnosť svietidla je 122g vč.baterií. Telo je vyrobené z kvalitného ABS plastu a je vodeodolné proti striekajúcej vode a dažďu. Výhodou tohto svetla je tiež všestranosť využitie, po vybratí z držiaka ho možno použiť ako klasickú baterku pre každodenné práce v domácnosti, turistiku a pod.

Montáž na riadidlá / prilbu

Montáž na riadidlá sa vykonáva jednoducho gumovým úchytom (vysoko odolná guma), odstránenie a inštalácia svetla je tak otázkou 5 sekúnd. Úchyt má možnosť nastavenia na rôzne priemery riadidiel. Svetlo a držiak sú v jednom kuse a nemôže tak dôjsť k vyklepaní cestou. Nízka hmotnosť priamo nabáda k montáži svetla na cyklo prilbu - 68g a malé rozmery nie sú na prilbe poznať, oproti bežne používaným ťažkým kovovým svetlám. Držiak na prilbu je voliteľné príslušenstvo (nie je obsahom balenia).

Obsah balenia:

 • svietidlo Ugoe Shark NB500 (v2015)
 • integrovaná Li-Pol nabíjateľná batéria
 • úchyt pre montáž
 • dobíjací USB kábel
 • český manuál

Nabíjačka do siete je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo.